Masz pytania? Zadzwoń: (48)500-85-25-70 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lokalizacja: Warszawa, cała Polska, Warszawa, ul. Połczyńska 21a
w godzinach:
08:00 - 17:00
2017-10-30, 18:19

 opis i dane firmy:
Firma Inter Trans działa na rynku od 1999 roku. Oferujemy profesjonalne przeprowadzki. Posiadamy duże doświadczenie w realizacji przewozów, odpowiednio dużą flotę samochodów oraz wykwalifikowany personel. Nasza specjalizacja to przeprowadzki mieszkań i domów, biur, archiwów, firm, przewóz pianin, fortepianów, sejfów i sprzętu komputerowego. Podejmujemy zlecenia międzymiastowe i międzynarodowe. Dysponujemy pełną gamą materiałów pakowych potrzebnych do przeprowadzki tj. papier pakowy, folia stretch, folia bąbelkowa, koce, kartony na książki i szkło, kartony na ubrania wiszące, taśmy etc. Naszym klientom zapewniamy pełne bezpieczeństwo dzięki posiadaniu polisy przewoźnika oraz ofertę na dodatkowe ubezpieczenie przedmiotu przeprowadzki. Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta pozwala nam terminowo i zgodnie z ustaleniami zrealizować powierzoną nam przez Państwa przeprowadzkę.
Gwarantujemy kompleksową obsługę od momentu spotkania z naszym przedstawicielem, który przedstawi Państwu różne warianty realizacji przeprowadzki, poprzez proces tworzenia harmonogramu dostosowanego do Państwa potrzeb, realizację przeprowadzki, kończąc na serwisie "po przeprowadzkowym", kiedy nasza ekipa zapewni pomoc i odbierze puste opakowania. Pragniemy zapewnić, że wszystkie prace wykonywane przez naszą firmę są zgodnie z zasadami BHP i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zarówno pracowników jak i przenoszonego mienia (polisa ubezpieczeniowa firmy). Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani usługą przeprowadzki prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem w celu umówienia spotkania. Omówimy na nim szczegóły przeprowadzki uwzględniając Państwa uwagi i życzenia oraz ustalimy cenę / kosztorys za przeprowadzkę.
 dane kontaktowe:
tel.: 692323969
e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.przeprowadzki.waw.pl
dojazd