Masz pytania? Zadzwoń: (48)500-85-25-70 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lokalizacja: Polska i Unia Europejska, Golub-Dobrzyń, PTTK 50
w godzinach:
06:00 - 20:00
cena:
od 20
PLN do 300 PLN
2017-12-08, 22:27

 opis usługi:
Golpasz S.A. to jedna z wiodących polskich firm działających w branży rolnej. Podstawą działalności spółki jest produkcja i sprzedaż środków żywienia zwierząt dla drobiu, trzody chlewnej i bydła. Firma prowadzi sprzedaż bezpośrednią skierowaną do dużych ferm przemysłowych oraz zaopatruje szeroką sieć punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. W obrębie grupy kapitałowej znajduje się także wytwórnia drożdży paszowych, produkcja roślinna w gospodarstwach rolnych oraz liczne spółki partnerskie i związane.
Nowy produkt - sucha karma dla psów GOLDEK W ofercie sprzedażowej naszej firmy pojawił sie nowy produkt: GOLDEK - to sucha karma pełnoporcjowa dla psów dorosłych. Jest sprzedwana w dwóch wersjach - o smaku drobiowym i samaku wołowym - w workach 10 kg. Zapraszamy do punktów sprzedaży.
 dane kontaktowe:
tel.: 566835111
e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
siedziba wykonawcy