Masz pytania? Zadzwoń: (48)500-85-25-70 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lokalizacja: cała Polska, Toruń, Klonowica
w godzinach:
11:00 - 22:00
cena:
od 50
PLN do 500 PLN
2017-07-28, 11:55

 opis usługi:
Wspieramy rozwój podmiotów rozpoczynających swoją działalność w każdej branży. W ramach Inkubatora InPCSOS zapewniamy zaplecze merytoryczne, infrastrukturę techniczną IT, powierzchnię na serwerach oraz wsparcie administracyjne i operacyjne. Pomagamy również innowacyjnym przedsiębiorcom w tworzeniu aplikacji, baz danych oraz w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami programu.
Projekt InPCSOS to Inkubator technologiczny kierowany do początkujących oraz uruchamiających nowe startup'y przedsiębiorców. Wszystkich zapraszamy do stałej współpracy w zakresie IT. Od pierwszego kroku do ciągłego wsparcia, rozwoju i promocji. Jeśli zaczynasz, nie masz serwerów, hostingów, domen, strony internetowej, wsparcia SEO i SEM, własnego zespołu IT, to jesteś dla nas idealnym partnerem.
 dane kontaktowe:
tel.: 500852570
e: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.